Read Viis inimest, keda kohtad taevas by Mitch Albom Free Online


Ebook Viis inimest, keda kohtad taevas by Mitch Albom read! Book Title: Viis inimest, keda kohtad taevas
The author of the book: Mitch Albom
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 32.34 MB
ISBN 13: No data
Edition: Pilgrim
Date of issue: 2005
ISBN: No data

Read full description of the books:

Uus raamat kultusromaani «Teisipäevad Morriega» autorilt on osalt melodraama ja osalt mõistujutt ning seda on autori kodumaal müüdud kokku üle 5 miljoni eksemplari.
Kaunilt vormitud romaan uurib müsteeriumit, mille ainult taevas suudab lahendada. Kui peategelane, 83-aastane Eddie oma sünnipäeval õnnetult sureb, tunneb ta oma peos kaht väikest kätt – ja sealt edasi ei midagi enam. Ta ärkab hauatagusesse ellu ja selgub, et taevas ei olegi külluslik Eeden, vaid koht, kus sa kohtud viie inimesega – tuttava või võõraga, kes kõik on sinu eluteed mingil saatuslikul moel mõjutanud.
Need inimesed aitavad lahkunul sõlmida rahu oma maa peal elatud eluga ja sisse elada hauatagusesse. Üksteise järel jutustavad nad Eddiele oma lood tema elu kohta. Kui lugu jõuab oma jahmatava järelduseni, koorub välja ka vastus romaani põhiküsimusele: milleks me elame?

Read Ebooks by Mitch AlbomRead information about the author

Ebook Viis inimest, keda kohtad taevas read Online! Mitchell David Albom is an author, journalist, screenwriter, playwright, radio and television broadcaster and musician. His books have collectively sold over 35 million copies worldwide; have been published in forty-one territories and in forty-two languages around the world; and have been made into Emmy Award-winning and critically-acclaimed television movies.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Viis inimest, keda kohtad taevas
Read EBOOK Viis inimest, keda kohtad taevas by Mitch Albom Online free

Download PDF: viis-inimest-keda-kohtad-taevas.pdf Viis inimest, keda kohtad taevas PDF