Read En Karanlık Öpücük by Gena Showalter Free Online


Ebook En Karanlık Öpücük by Gena Showalter read! Book Title: En Karanlık Öpücük
The author of the book: Gena Showalter
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 410 KB
ISBN 13: No data
Edition: Pegasus Yayınları
Date of issue: August 2012
ISBN: No data

Read full description of the books:

Birçok erkeği baştan çıkardı...
Fakat hiçbir zaman aradığını bulamadı. Bugüne kadar...

Asırlardır hayatta olmasına rağmen Anya, anarşi tanrıçası, bugüne dek tutku denilen şeyi tatmamıştır. Lucien'la karşılaşana dek… Lucien, ruhları öteki âleme taşıyan bir savaşçıdır ve daha ilk görüşte Anya'nın dikkatini çekmiştir. Lucien'ın büyüsüne kapılan Anya, onu elde etmek için artık her şeyi göze almıştır.

Fakat Kronos, Yeraltı Dünyasının Efendisi Lucien'ın Anya'yı tutsak etmesini emretmiştir. Şimdi Lucien ve Anya içlerinde birbirlerine karşı güçlü bir arzu taşırken onları kontrol eden bu güçlere karşı da savaşmak zorundadır.

Sonsuza dek lanetlenmiş, karşı konulamaz bir şekilde baştan çıkarıcı ve kesinlikle çok ateşli savaşçılar...

Karanlığın Efendileri.

Read Ebooks by Gena ShowalterRead information about the author

Ebook En Karanlık Öpücük read Online! Gena Showalter is the New York Times and USA Today bestselling author of over thirty books in paranormal and contemporary romances, as well as young adult novels. Her series include White Rabbit Chronicles, Angels of the Dark, Otherworld Assassins, Lords of the Underworld, Alien Huntress and Intertwined.

Her novels have appeared in Cosmopolitan Magazine, and Seventeen Magazine, and have been translated all over the world. The critics have called her books "sizzling page-turners" and "utterly spellbinding stories", while Showalter herself has been called “a star on the rise”.Ebooks PDF EpubAdd a comment to En Karanlık Öpücük
Read EBOOK En Karanlık Öpücük by Gena Showalter Online free

Download PDF: en-karanlk-pck.pdf En Karanlık Öpücük PDF